Nasze strony internetowy tworzymy z pasją i uwzględnieniem aktualnie panujących trendów. Podczas tworzenia projektów stawiamy na przejrzystość oraz funkcjonalność aby Państwa potencjalni klienci mogli w sposób intuicyjny odnaleźć interesujące ich informacje.

Przed przystąpieniem do realizacji omówimy z Państwem każdy element strony aby ostateczny projekt był dokładnym odzwierciedleniem Państwa oczekiwań.

Nasze projekty tworzone są w sposób umożliwiający Państwu w późniejszym czasie samodzielną zmianę treści zawartych na poszczególnych podstronach oraz grafik czy zdjęć w galeriach bez ingerencji osób trzecich.

W przypadku zainteresowania wyceną prosimy o kontakt.

Nasze przykładowe realizacje:

Detailing Attack – Kosmetyka samochodowa

Strona przygotowana dla klienta zajmującego się profesjonalnym detailingiem samochodowym. Głównym celem było przedstawienie pełnej oferty świadczonych usług oraz pokazanie efektów prowadzonych prac. Najlepiej obrazuje to wizualizacja „przed i po” z suwakiem pomiędzy dwoma zdjęciami. Strona jest w pełni responsywna, tzn. dopasowuje do wyświetlania na różnych urządzeniach (komputer, tablet, smartphone). 

Noclegi Pod Zaporą

Strona przygotowana dla klienta świadczącego noclegi w miejscowości Dobczyce. Tworząc stronę skupiliśmy się na przekazaniu podstawowych informacji odnośnie lokalizacji, odległości od głównych miast turystycznych, lokalnych atrakcjach oraz wysokiego standardu oferowanego przez noclegi. Strona jest w pełni responsywna, tzn. dopasowuje do wyświetlania na różnych urządzeniach (komputer, tablet, smartphone).